11701030_433527940151786_3998252392752232798_n
Wioska indiańska BONANZA
znajduje się w malowniczej miejscowości u podnóża Gór Świętokrzyskich Zielonka k. Iwanisk (5 km od zamku Krzyżtopór w Ujeździe, 15 km od Opatowa, 20 km od Rytwian, 40 km od Sandomierza, 25 km od Kurozwęk, 40 km od Świętego Krzyża). Jak wskazuje nazwa miejscowości jest tu wyjątkowo zielono. Miejscowość z 3 stron otaczają lasy. Jest to jedno z nielicznych miejsc niezniszczonych przez cywilizację i rozwijający się przemysł kamieniarski. Można tu obcować z przyrodą korzystając z jej uroku i przyjaznych zdrowiu właściwości.

Wioska BONANZA obejmuje obszar 1 ha

Można tu zobaczyć namioty tipi Indian Ameryki Północnej, każdy inaczej wyposażony. Jest wystawa    przedmiotów indiańskich, Tipi – świetlica z kinem, Tipi  relaksu oraz Tipi noclegowe, wyposażone w łóżka  i niezbędne przedmioty mieszkaniowe. Na terenie wioski znajduje się tajemniczy Wąwóz Duchów i cmentarz  kowbojski oraz  atrakcje i urządzenia do aktywnego  spędzania czasu jak: tory przeszkód, stanowiska łucznicze i.t.p.

 Wioska realizuje programy edukacyjno—animacyjne, prowadzone przez animatora, skierowane do grup zorganizowanych w wieku:

  • przedszkolnym
  • szkolnym
  • gimnazjalnym
  • osób dorosłych

Zwiedzanie indywidualne odbywa się bez opieki animatora i obejmuje: wstęp na teren wioski, zwiedzanie (tipi i wąwóz duchów), strzelanie z łuku, korzystanie z torów przeszkód i mini placu zabaw oraz możliwość robienia zdjęć.

 

 

Zdjecia Wioski

HoTekst alternatywnyuk! Mój biały Przyjacielu. Zwą mnie Bizonem i witam Cię na stronie mojej wioski. Skoro tu trafiłeś to znaczy, że chcesz przeżyć niezapomniane chwile. Bonanza jest właśnie takim miejscem.


Projekt współfinansowany przez Szwajcarski Program Współpracy z Nowymi Krajami Członkowskimi Unii Europejskiej. Project supported by a grant from Switzerland Through The Swiss Contriboution To The Enlarge European Union.